אולם אירועים / קייטרינג – המשך מאמר

בשלב הבא, כדאי לפעמים לבדוק עוד כמה מקומות שמארגנים , ולו בשביל לחזק תחושת בטן שכבר הייתה שם קודם, או אפילו בשביל האופציה להיות מופתעים ממקום חדש שטרם ראיתם, שעושה רושם טוב עוד יותר ממה שדמיינתם.
כעת תוכלו לשבת עם הממצאים ולהחליט על מקום אחד שנראה לכם ביותר ושאיתו תלכו עד הסוף.
דברו עם הבעלים וספרו לו על החלטתכם, שבחו את האתר כמקום ראוי לעריכת, והדגישו עד כמה הוא נראה מתאים לכם אישית ועד כמה הייתם רוצים לקבל יחס אישי ומפנק שיצדיק את התחושה.
כעת תגיעו לשלב האחרון בחיפוש, שהוא שלב התכנון עצמו של האירוע, על כל פרטיו, מהגדול ועד הקטן, שלב בו תוכלו להיעזר באנשי תכנון ועריכת אירועים מיומנים מהמקום עצמו או מחברת הפקת אירועים שבחרתם.
ככל שתערכו יותר במהלך חייכם, כך תיעשו יותר ויותר מיומנים בתכנון, ותלמדו להכיר את עצמכם ולתכנן שמתאימים לכם יותר ויותר מבחינת הרצונות, היכולות והטעמים.
אמורים להיות דבר משמח, ולא “כאב ראש אחד גדול” … ולכן ככל שתשכילו לתכנן אירוע שיותר מתאים לכם ספציפית, כך סביר יותר שתיהנו, אתם ואורחיכם.
הוא אולם ותיק שנמצא ב”מתחם הבורסה” ברמת גן, בקניון דימול. האולם מעוצב באופן נעים ומשרה אווירה חמימה וביתית, והוא בנוי לעריכת בסדר גודל של עד 165 איש.
האולם הינו בעל גישה נוחה ביותר, נמצא בקרבת עורקי תחבורה ראשיים ליד נתיבי איילון, וניתן להגיע אליו גם בתחבורה ציבורית, אוטובוסים או רכבות. ניתן לערוך הן פרטיים, והן אירועי חברה רשמיים ומפוארים או קלילים ופשוטים יותר, כולל כל הציוד והתפאורה הנדרשים באירועי חברה שונים. האולם מתאפיין בעיצוב מפואר, תפריט משובח של מנות חדשניות וגם קלאסיות, צוות מקצועי שמתאים עצמו לצרכי הלקוח, צוות בידור שכולל תקליטנים ונגנים אמנים, וכן מלצרים מזמרים, שהם אטרקציה מבוקשת ונהדרת לכל סוגי.  

שוקולד