קורס הום סטיילינג מפנק אתכם בפגישה עם מעצבת פנים בעלת סטייל מדהים

קורס הום סטיילינג

אחד הקורסים הפופולאריים במוסדות האקדמאיים כיום הינו קורס הום סטיילינ, המיועד להכשרה של סטייליסטים ומעצבים, הקורס עצמו הינו קורס שמיועד לאלו שעוסקים באומנות ויצירתיות ומעוניינים לפתח את המקצועיות שבה לעבודה ומקצוע לכל החיים.
לאלו המסיימים קורס הום סטיילינג מוענקת תעודת מקצוע מטעם משרד העבודה והמרכזים הטכנולוגיים השונים הפועלים ברחבי הארץ בשביל להכשיר את אלו המתעניינים במקצוע.

תכני קורס הנלמדים

הינו קורס המכיל מגוון של שיעורים מעמיקים המעניקים לסטודנטים התמתחות בעיצוב ולימוד של תכנון העיצוב בצורה מדויקת וקפדנית.
בין כל הנושאים הנלמדים ניתן למצוא:
• קורס בחשיבה יצירתית והעברת מסרים ממוקדים בעיצוב הבית וכל עיצוב אחר שהינו הום סטיילינג.
• כלים ייחודים למעצבים ולאלו העוסקים.
• ריהוט ועיצוב בית.
• סיורי שטח שכוללים סיורי תאורה וסיורי חומרים ייחודים לאלו הלומדים את המקצוע.
• עיצוב עכשיו בהתאם למודה של המאה העשרים ואחת.

עיצוב בתים בעולם ע”י מעצבות פנים

אז מה זה באמת הום סטיילינג

הוא בעצם עיצוב של הבית בעיקר בנוסף לעיצובים אחראים המבצעים אותם אלו שלמדו והוכשרו במקצוע, את הבית בדרך כלל מעצבים בלי לבצע בו שינויים הנדסיים נרחבים ובלי שבירת קירות כזו או אחרת שבדרך כלל מבתצעת על ידי כל שיפוצניק שישר מגיע לעבודה.
בשביל להבין טוב יותר איך עובד תהליך העבודה אל מול הלקוח לאחר סיום הלימודים, חשוב מאוד להבין שהום סטיילינג זו אומנות לכל דבר, אלו העוסקים במקצוע בדרך כלל מגיעים לביתו של הלקוח ולומדים את חזות הבית ואת רצונו של הלקוח בעיצוב.
מטרתו של זה העוסק בעיצוב או זה של הוא לבצע שינויים קטנים אך משמעותיים ביותר, שנקראים אצל מרביתם “מתיחת פנים לבית” שנחשב לשינוי בעלויות מנמליות ובצורה שונה לגמרי מזו שהייתה לפני כן.